Praktykant - pracownik biurowy

Student 40 godzin

Opis stanowiska pracy

Wspieranie pozostałych pracowników biurowych w codziennych obowiązkach. Pomoc w przygotowywaniu mailingów, archiwizowanie dokumentów, odbieranie telefonów, realizowanie zadań sprzedażowych, etc.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość również innych języków obcych,
  • studia na kierunku technicznym (np. zarządzanie produkcją), administracyjnym lub ekonomicznym (np. rachunkowość, finanse, zarządzanie i marketing),
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • sumienność, dokładność, inicjatywa, zaangażowanie, komunikatywność,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • chęć nabywania nowych umiejętności i doświadczenia.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w miłej atmosferze
  • praktykę w prężnie rozwijającej się firmie międzynarodowej

Wypełnij ten formularz, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Aby zapoznać się z naszą polityką prywatności, kliknij: http://www.tegeno.pl/pl/uploads/files/Privacy_declaration_EN.pdf